Hart van e-overheid
‘De digitale overheid is enorm belangrijk. Ik vind het mooi om in het hart van de e-overheid werkzaam te zijn. Bij Logius krijg ik de kans veranderingen in gang te zetten en digitale voorzieningen op- en uit te bouwen die burgers en ondernemers helpen in hun contact met de overheid.
Werkbare digitale ketens
Als bestuurskundige en niet-ICT’er ben ik werkzaam in de wereld van de digitale overheid en haar technologische ontwikkelingen. We zitten bij Logius niet alleen maar tussen de bits en bytes, we zetten werkbare digitale ketens neer voor de overheid en haar omgeving. Naast het technologische component betekent dit voor mij ook veel organisatorische en bestuurlijke werkzaamheden, wat ik heel interessant vind.
Flexibel je werk indelen
Tegenwoordig loop ik een aantal ochtenden hard, omdat ik train voor de halve marathon. Ik kan mijn werk flexibel indelen en dat is voor mij erg prettig. Soms pak ik ’s avonds nog even de laptop om te werken. Ik vind dat geen probleem, ik doe het zelfs met plezier. Bij Logius geldt: ‘work hard, play hard’. We gaan voor resultaat, maar niet ten koste van een goede balans tussen werk- en privéleven.’