De werkplek van de toekomst stelt nieuwe eisen aan gebouwen. Zo willen we verlichting en verwarming automatisch kunnen aanpassen aan de bezettingsgraad, installaties koppelen aan ICT, zonnepanelen installeren op de daken waar het kan en voldoende laadpalen ter beschikking stellen. Adviseur elektrotechniek Bram Kerstens houdt zich bij het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) dagelijks bezig met het updaten van het Rijksvastgoed naar de veranderende gebruikerswensen.
Elektrotechniek en ICT: de kunst van het vooruitkijken

Bram Kerstens
Adviseur elektrotechniek - Rijksvastgoedbedrijf
Bekijk de video waarin Bram samen met ICT-adviseur Wouter de renovatie van het kantoorgebouw van de Belastingdienst in Rotterdam bezoeken.
Geen uitgeschreven tekst gevonden.
Het RVB iets voor jou?
Spreekt het werk van Bram en Wouter je aan? Bekijk onze vacatures via de blauwe knop. Staat er nu geen passende voor je tussen, maar heb je wel de ervaring in de techniek én ben je benieuwd naar het RVB? Stuur dan je cv of LinkedIn-profiel naar: [email protected].